Tréninková skupina

MLADŠÍ ŽÁCI MODŘÍ

 

Tréninková skupina roč. 2009 - 2010

HEJ HEJ HEJ, MODRÁCI JSOU NEJ!!!

 

POZOR - ZMĚNA TERMÍNU ZIMNÍHO SOUSTŘEĎENÍ - Mísečky 2017

Z důvodu nutnosti navýšit požadovanou kapacitu ubytování pro závodníky jsme po dohodě s provozovatelem přistoupili k posunutí termínu hlavního zimního soustředění na Mísečkách oproti původnímu plánu. Aktuální termín soustředění je tak 9. až 17. 12. 2017 a to tradičně na Mísečkách na Horském Zátiší.



Více zde: https://www.tjdukla.cz/team/predzaci/
 

Přihláška do oddílu - www.czech-ski.com/evidence/dokumenty

Pravidelné měsíční příspěvky 600 Kč (tj. 1800 Kč za 3 měsíce)

Příspěvky se platí na 3 měsíce dopředu se splatnostmi:
1. nejdéle do 1. června 2020
 2. nejdéle do 1. srpna 2020
 3. nejdéle do 1. listopadu 2020
 4. nejdéle do 1. února 2021
 

NA LYŽOVÁNÍ DĚTEM JE TERMÍNOVÁ LISTINA ZIMA 

 

Přihlášky :

Přihlášky zaškrtávejte nejpozději ve čtvrtek (cca do 18:00) , který předchází konkrétnímu závodu.

Pokud je řádek šedivý, tak je už pozdě - přihlášení na místě.

 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

B - Bedřichov (lyž. stadion), L - Lidové sady, J - Jablonec (lyž. stadion Břízky), P - Peklo (Jos. Důl), D - Dukla, H - Husovka, LK - Lesní koupaliště, V - Vesec, MS - Městský stadion

TRL - tréninkové lyže, ZL - závodní lyže, MTB - horské kolo, KL - kolečkové lyže, B - in-line brusle
Oficiální trénink začíná a končí na místě uvedeném v tr. plánu
 
      ŘÍJEN 2020
 
 
Datum Den Čas a místo Činnost  
25.11.2020 ST dle skupiny Trénink dle rozdělených skupin  
27.11.2020 dle skupiny Trénink dle rozdělených skupin
 
 
30.11.2020    PO dle skupiny Trénink dle rozdělených skupin  
2.12.2020 ST Bedřichov/Severák
16:00-17:30
SKATE, první radovánky na sněhu, čelovky
Trénink dle rozdělených skupin
 
4.12.2020 Bedřichov
16:00-17:30

KLASIKA, technika, štafety, čelovky

 
7.12.2020 PO VESEC
16:00-17:30
BRUSLE, technika, štafety, čelovky  
8.12.2020 ÚT VESEC
16:00-17:30
BRUSLE, technika, štafety, hůlky, zkusíme imitace, boty na běhání, čelovky  
9.12.2020 STŘ VESEC
16:00-17:30
BĚH, abeceda, štafety, hry  
10.12.2020 ČT VESEC
16:00-17:30
BRUSLE, hůlky, technika, štafety, boty na běhání, čelovky  
11.12.2020 VESEC
16:00-17:30
BRUSLE, technika
od 17 hod. běh, čelovky
 
14.12.2020 PO VESEC
16:00-17:30
BRUSLE, technika, štafety  
16.12.2020 STŘ VESEC
16:00-17:30
BĚH, abeceda, úseky, štafety  
18.12.2020 VESEC
16:00-17:30
BRUSLE, technika
od 17 hod. běh, čelovky
všichni, do skupin rozdělíme na místě
 
21.12.2020 PO LK
16:00-17:30
BĚH, čelovka, s sebou ovoce, zeleninu pro zvířátka, ozdobíme jim stromek
všichni, do skupin rozdělíme na místě
 
23.12.2020 STŘ VESEC
16:00-17:30
BRUSLE, technika, štafety
všichni, do skupin rozdělíme na místě
 
     

Z důvodů vládních protiepidemických opatření  a změny pravidel pro sportování a pohyb osob venku přecházíme na individuální tréninky.

I když to tak na mnoha místech nevypadá, platí, že venku je možné sportovat maximálně ve 2 lidech.

 

Způsoby jak omluvit mladé sportovceSMS nebo  WhatsApp nebo zpráva  PRO ČLENY "MLADŠÍ ŽÁCI - MODŘÍ"

DOCHÁZKA - MLADŠÍ ŽÁCI MODŘÍ - PROSINEC 2020 

Vysvětlivky: "A" účast;  "O" omluven; " - " neúčast bez omluvy; "N" nemoc; "B" sport B;

 

Poř. Příjmení 4. 7. 8. 9. 10. 11. 14. 16. 18. 21. 23.  
1.  Brož Matyáš (2009) A A O A A A A O O O -  
2.  Čejka Jakub (2010) - O O O - - O O O A -  
3.  Endrychová Veronika (2010) O A
 
O A A A A O A O -  
4.  Goldsteinová Emma (2009) - -
 
- A - - - A - - -  
5.  Havránková Anna (2009) A O A A A A O A A A -  
6.  Houšková Lola (2009) A O O O - - O O O O -  
7.  Kafka Jakub (2009) A A A O O A A O O O -  
8.  Koukalová Sandra (2009) O O O O O O O O O O -  
9.  Mašková Anna (2010) O A O A A O A A O O -  
10.  Nedvědová Natálie (2010) A A O O O A A O A O -  
11. Plachý Tomáš (2010) O O O O O O A O O O -  
12.  Procházka Jan (2010) O O O A A A A A A O -  
13.  Přikrylová Maya (2010) A A O O O A A O A A -  
14.  Tandler Jáchym (2010) A A A A O O A A O A -  

 

 

Mladší žáci MODŘÍ

Trenéři

Tereza Churavá

tel: 603 156  643 

Jana Novotná

tel: 603 411 579

Jiří Novotný

tel: 605 440 916

Jindřiška Hemplová

tel: 606 031 442

 

Výpomoc rodičů

Jan Tandler 

 

družstvo

1. Brož Matyáš (2009)

2. Čejka Jakub (2010)

3. Endrychová Veronika (2010)

4. Goldsteinová Emma (2009)

5. Havránková Anna (2009)

6. Houšková Lola (2009)

7. Kafka Jakub (2010)

8. Koukalová Sandra (2009)

9. Mašková Anna (2010)

10. Nedvědová Natálie (2010)

11. Plachý Tomáš (2010)

12. Procházka Jan (2010)

13. Přikrylová Maya (2010)

14. Tandler Jáchym (2010)