Tréninková skupina

MLADŠÍ ŽÁCI 

 

Tréninková skupina roč. 2010 - 2011 

 

POZOR - ZMĚNA TERMÍNU ZIMNÍHO SOUSTŘEĎENÍ - Mísečky 2017

Z důvodu nutnosti navýšit požadovanou kapacitu ubytování pro závodníky jsme po dohodě s provozovatelem přistoupili k posunutí termínu hlavního zimního soustředění na Mísečkách oproti původnímu plánu. Aktuální termín soustředění je tak 9. až 17. 12. 2017 a to tradičně na Mísečkách na Horském Zátiší.



Více zde: https://www.tjdukla.cz/team/predzaci/
 

Přihláška do oddílu - www.czech-ski.com/evidence/dokumenty

Pravidelné měsíční členské příspěvky 600 Kč (tj. 1800 Kč za 3 měsíce)

Příspěvky se platí na 3 měsíce dopředu se splatnostmi:
1. nejdéle do 1. června 2021
 2. nejdéle do 1. srpna 2021
 3. nejdéle do 1. listopadu 2021
 4. nejdéle do 1. února 2022
 

Mladší žáci

Přihlášky na závody:

docs.google.com/spreadsheets/d/1lm04dKrq4T7XRzarP53-qYoK8mWz1uhQ8CtKNOf9ZlA/edit#gid=0 

 

Přihlášky zaškrtávejte nejpozději ve čtvrtek (cca do 18:00) , který předchází konkrétnímu závodu.

Pokud je řádek šedivý, tak je už pozdě - přihlášení na místě.

 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

B - Bedřichov (lyž. stadion), L - Lidové sady, J - Jablonec (lyž. stadion Břízky), P - Peklo (Jos. Důl), D - Dukla, H - Husovka, LK - Lesní koupaliště, V - Vesec, MS - Městský stadion

TRL - tréninkové lyže, ZL - závodní lyže, MTB - horské kolo, KL - kolečkové lyže, B - in-line brusle
Oficiální trénink začíná a končí na místě uvedeném v tr. plánu
 
      KVĚTEN, ČERVEN 2021
 
 
Datum Den Čas a místo Činnost  
3.5.2021 PO 16:00-17:30
Lesní koupaliště
Individuální odborná konzultace
Běh, Abeceda
 
5.5.2021 ST 16:00-17:30
Lesní koupaliště
Individuální odborná konzultace
Běh, Abeceda, Pyramida
 
7.5.2021 16:00-17:30
Lesní koupaliště
Individuální odborná konzultace
Běh, Abeceda, Hry, Švihadlo
 
10.5.2021 PO 16:00-17:30
Lesní koupaliště

Delší výběh, pití s sebou
 
12.5.2021 ST 16:00-17:30
Lesní koupaliště

Abeceda, běh, posilování
 
14.5.2021 16:00-17:30
Lesní koupaliště

Běh, švihadlo, štafety, hry
 
17.5.2021 PO 16:00-17:30
Lesní koupaliště

Běh, Abeceda, Obratnost, Dynamika
 
19.5.2021 ST 16:00-17:30
Lesní koupaliště

Běh, Abeceda, Kruhový trénink, Švihadlo
 
21.5.2021 16:00-17:30
Lesní koupaliště

Delší výběh, pití s sebou!!!
 
24.5.2021 PO 16:00-17:30
Vesec

Běh, švihadlo, hry, honičky
 
26.5.2021 ST 16:00-17:30
Lesní koupaliště

Běh do neznáma, Abeceda, pití s sebou!!!
 
28.5.2021 16:00-17:30
Lesní koupaliště

Testy (na Covid ne)
 
31.5.2021 PO 16:00-17:30
Vesec

Běh, Abeceda, Dynamika
Změna - z organizačních důvodů
kolo nebude
2.6.2021 ST 16:00-17:30
Lesní koupaliště   

Výběh, pití s sebou!!!
 
4.6.2021 16:00-???
Lesní koupaliště

Lehčí trénink, hry
Opékání buřtů s rodiči, neformální vyhodnocení minulé sezóny a plán následující (přineste si buřtíky nebo něco jiného na opečení)
7.6.2021 PO 16:00-17:30
Vesec

Běh, Abeceda, Obratnost
 
9.6.2021 ST 16:00-17:30
Lesní koupaliště

Běh, Abeceda, Posilování
 
11.6.2021 16:00-17:30
Lesní koupaliště

Výběh, pití s sebou!!!

Změna: štafety, hry
14.6.2021 PO
 
16:00-17:30
Vesec

Běh, Obratnost, Hry
 
16.6.2021 ST 16:00-17:30
Lesní Koupaliště

Výběh, pití s sebou!!!
 
18.6.2021 16:00-17:30
Lesní Koupaliště

TRIATLON
 
21.6.2021 PO 16:00-17:30
Vesec

Běh, Abeceda, Posilování
 
23.6.2021 ST 16:00-17:30
Lesní Koupaliště

Výběh, pití s sebou!!!
 
25.6.2021 16:00-17:30
Lesní Koupaliště

Běh, Hry, za odměnu ZMRZLINA
 
28.6.2021 PO 16:00-17:30
Vesec

Běh, Abeceda, Posilování
 
30.6.2021 ST 16:00-18:00
Lesní Koupaliště

TESTY (fyzické)
 
         

Způsoby jak omluvit mladé sportovceSMS nebo  WhatsApp nebo zpráva  PRO ČLENY "MLADŠÍ ŽÁCI"

DOCHÁZKA - MLADŠÍ ŽÁCI - ČERVEN

Vysvětlivky: "A" účast;  "O" omluven; " - " neúčast bez omluvy; "N" nemoc; "B" sport B;

 

Poř. Příjmení                        
                           


 

Mladší žáci 

Trenéři 

Tereza Churavá

tel. 603 156 643

Jindřiška Hemplová

tel. 606 031 442

Petr Kubiš

tel. 604 348 587

Milan Kohout

tel. 736 232 256

 

Družstvo 

Ročník 2010

1.Budinová Barbora (2010) 

2.Čejka Hynek (2010) 

3.Endrychová Veronika (2010) 

4.Hroudová Anežka (2010) 

5.Kafka Jakub (2010) 

6.Kerelová Kristýna (2010) 

7.Kubiš Jan (2010)

8.Masnicová Anna (2010)

9.Mašková Anna (2010)

10.Nebusová Alžběta (2010)

11.Nedvědová Natálie (2010) 

12.Plachý Tomáš (2010)

13.Procházka Jan (2010) 

14.Přikrylová Maya (2010) 

15.Schäfer Josef (2010) 

16.Sůra Antonín (2010) 

17.Tandler Jáchym (2010) 

Ročník 2011

18.Bulířová Kristýna (2011) 

19.Chocholoušek Adam (2011)

20.Churavý David (2011) 

21.Kabrielová Marie (2011) 

22.Kajínková Ina (2011)

23.Kohoutová Edita (2011) 

24.Kostková Eliška (2011)

25.Mašek Jan (2011) 

26.Mayová Veronika (2011) 

27.Poeková Eliška (2011) 

28.Růžičková Eliška (2011) 

29.Kohout Michael (2012)