Tréninková skupina

přípravka

 

Tréninková skupina roč. 2014 - 2015

 
 

                                              Přihláška do oddílu - www.czech-ski.com/evidence/dokumenty  Příjem dalších přihlášek je pozastaven!

Pravidelné měsíční příspěvky 350 Kč (tj. 1050 Kč za 3 měsíce)

Příspěvky se platí na 3 měsíce dopředu se splatnostmi: 
1. nejdéle do 1. června 2021
 2. nejdéle do 1. srpna 2021
 3. nejdéle do 1. listopadu 2021
 4. nejdéle do 1. února 2022


Všechny děti mají přiřazený variabilní symbol, viz. seznam dětí vlevo

č.ú. 172754781 / 0300

 

Tréninky probíhají podle tréninkového plánu 2x týdně.  V zimně jsou pro přípravku povinné 3 závody, doporučujeme závody v blízkosti, např. NightLight Maraton, Zlatý cepín, Bedřichovský SkiCross, Jablonec, Josefův Důl, Mini Jiz50. Účast na závodech v rámci Krajského poháru (podzim – přespolní běhy, zima – běh na lyžích) je pro děti v přípravce dobrovolná, pouze účast na námi pořádaných závodech na podzim ve Vesci a v zimě na Beřichově je povinná.

V rámci přípravy se věnujeme běhu, in-line bruslím, případně jízdě na kolech, pěším výletům.  V zimním období je tréninková náplň 100% zaměřena na běžecké lyžování.


Více zde: https://www.

Tréninkové prostředky:

Lyže (pro přípravku není možnost zapůjčení lyží), kolo,  in-line brusle.

 

Termínovka běžeckého poháru lyžařů :


So 4. 9. 2021  Vysoké nad Jizerou

Ne 5. 9. 2021  Harrachov

So 11. 9. 2021  Lučany nad Nisou / Studenec

Ne 12. 9. 2021 Semily

So 18. 9. 2021  Žalý Jilemnice / Skuhrov

Ne 19. 9. 2021  Josefův Důl

So 25. 9. 2021 Horní Branná

Ne 26. 9. 2021  Bohdalovice

So 2. 10. 2021  Jablonec nad Nisou

Ne 3. 10. 2021  Tanvald / Lomnice – Popelka

So 9. 10. 2021  Vesec

So 16. 10. 2021  Bedřichov

Ne 17. 10. 2021 Jilemnický kros

 

Aktuality přípravka

01.12.2016 10:40
Zima Vybavení - termoprádlo (není potřeba Odlo, stačí Lidl) - kombinéza, elastáky (kvalitní zateplené elasťáky mají v Decathlonu) - softshell bunda nebo něco podobného - běžecké / lyžařské rukavice...
16.09.2016 08:47
Do 2.10.í se bude objednávat klubové zimní oblečení. Máme dva dodavatele - Gasso a Atex. Pro mladší věkové kategorie (přípravka, předžáci, ml. žáci) doporučujeme Gasso, které je levnější, a kvalita...
15.06.2016 11:31
Už jsou spuštěny registrace na JIZ50. Kdo chce využít výhodnější startovné, je čas do 30.6.2016! Startovné Online do 30. 6. 2016 do 31. 12. 2016 do 31. 1. 2017 při výdeji...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

B - Bedřichov (lyž. stadion), L - Lidové sady, J - Jablonec (lyž. stadion Břízky), P - Peklo (Jos. Důl), D - Dukla, H - Husovka, LK - Lesní koupaliště, V - Vesec, MS - Městský stadion

TRL - tréninkové lyže, ZL - závodní lyže, MTB - horské kolo, KL - kolečkové lyže, B - in-line brusle
Oficiální trénink začíná a končí na místě uvedeném v tr. plánu.
 

Na případné změny v tréninku Vás upozorníme přes Wapp.

                                   

 

                               Říjen 2021

    Únor 2018

 

1. 10. 16,00 LK protažení, běh, hry, atletická abc, štafety
4. 10. Po 16,00 V brusle
8. 10. 16,00 V příprava závodu, protažení, běh, hry, atletická abc, štafety
11. 10. Po 16,00 V brusle
15. 10. 16,00 LK protažení, běh, hry, atletická abc, štafety
18. 10. Po 16,00 V brusle
22. 10. 16,00 LK protažení, běh, hry, atletická abc, štafety
25. 10. Po 16,00 V brusle
29. 10. 16,00 LK protažení, běh, hry, atletická abc, štafety
       

 

Přihlašování na závody:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1AxpsaCeV49DNggQOCIEgkTVaqfESnqbiZ3t1R9ki1WM/edit?usp=sharing

 

 

Foto album z činnosti oddílu:

Přihláška do družstva přípravky: (dočasně pozastaven)

www.tjdukla.cz/skupiny/pripravka/prihlaska

Přípravka

trenéři

Jiří Magál

tel. 608809810

Jarmila Plachá, tel. 777281263

Martina Brožová

Dagmar Valoušková

 

družstvo

Příjmení

Jméno

Rok

VS

Chovanec

Adam

13

854

Špís

Matyáš

13

853

Špís

Oliver

14

850

Housa

Maroš

15

846

Kubiš

Matěj

15

826

Hejl

Aleš

13

844

Havránek

Jan

15

847

Valoušek

Jakub

14

813

Malá

Kristina

14

824

Zavadilová

Ema

14

832

Poustevník

Šimon

14

836

Fialová

Kristýna

14

817

Fialová

Anna

14

818

Mečířová

Marie

14

821

Endrychová

Kateřina

14

820

Valoušková

Magdaléna

14

822

Houšková

Olivie

14

819

Hurt

Marek

14

838

Pavlů

Adam

14

828

Technik

Štěpán

14

823

Frühbauer

Ondřej

13

833

Veselá

Nina

15

839

Gebauer

Jakub

15

830

Votruba

Vítek

15

829

Pokorný

Lukáš

14

845

Dumek

Václav

14

849

Mládek

Ondřej

15

848

Goldstein

Adam

15

852

Valentová

Tereza

16

851

Hladová

Julie

14

xxx

Veselková

Magdalena

14

xxx