Tréninková skupina

dorost a junioři

Tréninková skupina roč. 2007 a starší

Pravidelné 3 měsíční příspěvky 2.100,- Kč od 1.5. !

V odkazech níže naleznete pravidla a zavedení symbolického půjčovného.

Aktuality

17.12.2020 16:02
Platba Mísečky - 1.500,- Kč Platba Zakopané - 3.800,- Kč
19.11.2020 06:53
Odjezd: pátek 14:00 sraz na Dukle  Návrat: v pátek 4.12. PRIORITA JE ABSOLUTNÍ ZDRAVÍ! Není tragédie neodjet.  Bydlíme ve sportovním komplexu chat, srubů a aprtmánů Idre Fjäll. Lyžování je...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

 

PLÁN REPUBLIKOVÝCH AKCÍ SEZÓNA 2019/2020

 

Datum
 
 
Den
 
 
Místo
 
Činnost
 
 
       
.     VT léto 2021
22.-29.6. út-út VT Mácháč  
2.-7.8. po -pá VT příměstské bude upřesněno
12.-22.8. čt- ne VT Tatry  
       
TESTY      
25.-29.5.     testy TJ v rámci tréninku
21.-23.10.     testy TJ v rámci tréninku+2.11. Česká chalupa závod
       

 

        

 

B - Bedřichov (lyž. stadion), L - Lidové sady, J - Jablonec (lyž. stadion Břízky), P - Peklo (Jos. Důl), D - Dukla, DP - Dukla posilovna, LK - Lesní koupaliště, V - Vesec, MS - Městský stadion, O - osečná

Oficiální trénink začíná a končí na místě uvedeném v tr. plánu.
 
SLEDUJTE STRÁNKY. PŘÍPADNÉ ZMĚNY DLE POČASÍ.
 
           
Datum Den Čas a místo 2004 a starší Čas a místo 2007 – 2005
3.5. po 16:00 Vesec úvodní trénink Běh + Fotbal 16:00 Vesec úvodní trénink běh + fotbal
4.5. út 16:00 Dukla atletika síla hry 16:00 Dukla atletika, síla, hry
5.5. st 16:00 Vesec MTB 16:00 Vesec MTB
6.5. čt   TVO   TVO
7.5. 16:00 Vesec BE rychlost, síla, hry 16:00 Vesec BE rychlost, síla, hry
8.5. so společně BE/MTB upřesníme   výlet s rodiči nebo dle dohody
9.5. ne        

 

Foto album z činnosti oddílu:

Dorost a junioři

TRENÉŘI

Rieger Petr

Valoušek Zbyněk

Valoušek Tomáš

DRUŽSTVO

Junioři

Šibravová Eliška-2002

Škréta Vojtěch-2002

Prokešová Tereza-2003

Janalík Dan-2003

Dorost starší

Dvorská Karolína-2004

Gašek Matouš-2004

Kostková Alena-2004

Pávek Matyáš-2004

Půbalová Nela-2004

Vohlídal Šimon-2004

Hellmich Jonáš-2005

Střelečková Martina-2005

Štencl Ondřej-2005

Valoušek Matěj-2005

Dorost mladší

Dušková Kateřina-2006

Šírová Anna2006

Pokorná Ema-2006

Kavalírová Tereza-2006

Jungwirth František-2006

Habán Oliver-2006

Havlas Jakub-2006

Velecký Kryštof-2006

Brož Adam-2006

Starší žactvo

Pučelík Štěpán-2007

Deimling Harry-2007

Endrych Matěj-2007

Hoetzel Jiří-2007

Pávek Lukáš-2007