Tréninková skupina

dorost a junioři

Tréninková skupina roč. 2005 a starší

Pravidelné 3 měsíční příspěvky 2.100,- Kč od 1.5.2019 !

V odkazech níže naleznete pravidla a zavedení symbolického půjčovného.

Aktuality

17.12.2020 16:02
Platba Mísečky - 1.500,- Kč Platba Zakopané - 3.800,- Kč
19.11.2020 06:53
Odjezd: pátek 14:00 sraz na Dukle  Návrat: v pátek 4.12. PRIORITA JE ABSOLUTNÍ ZDRAVÍ! Není tragédie neodjet.  Bydlíme ve sportovním komplexu chat, srubů a aprtmánů Idre Fjäll. Lyžování je...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

 

PLÁN REPUBLIKOVÝCH AKCÍ SEZÓNA 2019/2020

 

Datum
 
 
Den
 
 
Místo
 
Činnost
 
 
30.1.-2.2.
 
čt-ne
 
NMNM MČR dorostu a dospělích (2004 a starší)
7.2.-9.2. pá-ne  Zadov ČP žactvo (2005)
21.-23.2. pá-ne Jablonec ČP dorost (2004 a starší, bydlíme doma)
27.2.-1.3. čt-ne Vysoké  MČR-  žactvo (2005, bydlíme doma)
12.-15.3. čt-ne Jilemnice - Mísečky MČR/ ČP dorostu a dospělých +U15 (2005 a starší, ubytování Yveta)
20.-22.3. pá-ne NMNM HNT (2005)
27.-29.3. čt-ne Jilemnice MČR/ČP (2004 a starší)
.     VT léto 2020
1.7.-8.7. st-st VT Mácháč  
3-8.8. po -pá VT příměstské bude upřesněno
13.-23.8. čt- ne VT Tatry  
28.-30.8. pá-ne NMNM závod kolečkové lyže ()
TESTY      
25.-29.5.     testy TJ v rámci tréninku
21.-23.10.     testy TJ v rámci tréninku+2.11. Česká chalupa závod
       

 

        

 

B - Bedřichov (lyž. stadion), L - Lidové sady, J - Jablonec (lyž. stadion Břízky), P - Peklo (Jos. Důl), D - Dukla, DP - Dukla posilovna, LK - Lesní koupaliště, V - Vesec, MS - Městský stadion, O - osečná

Oficiální trénink začíná a končí na místě uvedeném v tr. plánu.
 
SLEDUJTE STRÁNKY. PŘÍPADNÉ ZMĚNY DLE POČASÍ.
 
           
Datum Den Čas a místo 2003 a starší Čas a místo 2006 – 2004
24.8 po        
25.8 út ind. BE:30-60, odrazy 10-15´,síla 30´  /po nebo út/   viz. starší
 
26.8. st .9.30 Vesec KL skate OT cca. 2´   viz.starší
27.8. čt   TVO    
28.8. 9.00 Dukla trénink před závodem Nové Město n.M.   viz starší 04,05
29.8 so   Závod NMNM - prolog - běh odpoledne    
30.8. ne   Závod NMNM - KL     
31.8 po   TVO 16:00 Vesec KL SK...kdo nebyl na závodech
1.9. út 16.30 Dukla síla, hry 15:30 Dukla  síla + hry
2.9. st 16 Lesák BE rov do 2 hod. 16:00 Lesák rovnoměrný běh do 2 hod
3.9. čt   TVO   TVO
4.9. 16 Dukla Atletika 16:00 Dukla Atletika
5.9. so 9.30 Dukla
16.30 Dukla
KL - Cl
síla, hry
9:30 Dukla
16:30 Dukla
KL CL 2004/ 2005+2006 přespolák Vysoké 
síla + hry (2004 a starší) 
6.9. ne   TVO   TVO
7.9. po 16 Vesec KL - F - rov + síla 16:00 Vesec KL SK soupaže
8.9. út 15:30 Dukla odrazy,síla, hry 15:30 Dukla Síla + odrazy a hry (kdo dorazí později nevadí)
9.9. st 16 Lesák BE  ANP sporttester 16:00 Lesák BE AnP sporttester
10.9. čt   TVO   TVO
11.9. 15:30 Lesák obratnost+ rychlost 15:30 Lesák obratnost+ rychlost (možnost koupání)
12.9 so přespolák
16:30 Dukla
přespolák 
posilovna
přespolák
16:30 DUkla
přespolák Lučany (pojedu dodávkou)
posilovna pro 2004 a starší
13.9. ne 9:00 Dukla KL SK dlouhé 9:00 Dukla KL Sk dlouhé
14.9. po   TVO   TVO
15.9. út 15.30 Dukla síla Dukla 15:30 posilování
16.9. st 16 Vesec KL - F - sportester Vesec 16:00 KL SK funkční trénink
17.9. čt   TVO   TVO
18.9. 15:30 Lesák KOT- IM hole
ocenění nejlepších za sezonu 17:15 vyhodnocení sezóny
Lesák 15:30 běh s holemi + imitace + síla >>>Kombiňák 
ocenění nejlepších za sezonu 17:15 vyhodnocení sezóny 
19.9. so ind. aktivita víkend 3-4 hod. individuálně rozdáme úkoly
20.9. ne ind.   individuálně  
21.9. po   TVO   TVO
22.9. út Dukla 15.30 síla Dukla 15:30 síla 
23.9. st Vesec 16.00 KL - F - OT Vesec 16:00 KL skate OT
24.9. čt   TVO   TVO
25.9. Vesec 15.30 KL - F - tr.před Z Vesec 15:30 KL SK 
26.9. so   MČR   MČR (pomoc rodičů s organizací, 2006ky pomoc při závodě)
27.9. ne   MČR   MČR (pomoc rodičů s organizací 2006ky pomoc při závodě)
28.9 po   TVO   TVO
29.9. út Dukla 15:30 atletika + síla Dukal 15:30 atletika + síla
30.9. st Lesák 16:00 BE  Lesák BE 
1.10. čt   TVO   TVO
2.10. Vesec 16:00 KL CL Vesec 16:00 KL CL/SK
3.10. so   závody JBCN   Závody JBCN
4.10. ne       MČR
5.10. po Vesec 16.00 KL skate Vesec 16:00 KL SK
6.10. út Dukla 16:00 BE + síla Dukla 16:00 Posilovna+ BE
7.10. st Lesák 16.00 BE Lesák 16:00 BE sporttester
8.10. čt   TVO   TVO
9.10. Lesák 16:00 BE + imitace + síla Lesák 16:00 BE + imitace + síla
10.10. so Lesák 10:00
Dukla 17:00
BE sporttester AnP 1500
posilovani
Lesák 10:00
Dukla 17:00
BE sporttester AnP 1500
posilování (2006 volno)
11.10. ne dukla KL cl osečná odjezd Dukla 8:45 KL CL/SK
12.10. po   TVO   TVO
13.10. ůt Vesec 14.30 KL-F + síla Vesec 14:30 KL SK + síla POJEDU Z DUKLY 14:15, POKUD MÁ NESTÍHÁ TENTO ČAS AŤ SE MI OZVE
14.10. st Lesák 16.00 BE rychlostní vytrvalost Lesák 16:00 BE rychlostní vytrvalost 200 na 800
15.10. čt   TVO   TVO
16.10. Lesák 16:00 BE s holema Lesák 16:00 BE s holema
17.10. so   volný víkend   volný víkend
18.10. ne   volný víkend   volný víkend
19.10. po Vesec 16:00 KL CL Vesec 16:00
z dukly 15:45
KL CL
20.10. út Dukla 16:00   Dukla Atletika  + síla
21.10. st Vesec 16:00 KL SK AnP Vesec 16:00 KL SK AnP
22..10. čt   TVO   TVO
23..10. Dukla 16:00 Test 12ti minutovka dle rozpisu Test 12-ti minutvka

  24.10.       so                                                                                       ind.      1.f. BE s holema 1.30-40  2.f Rk + síla 30-40´

  25.10.       ne                                                                                       ind.             TVO nebo aktivita dle chuti

                                                                                                                          DÁLE BUDE UPŘESNĚNO MAIL. !!

Foto album z činnosti oddílu:

Dorost a junioři

TRENÉŘI

Rieger Petr

Valoušek Zbyněk

DRUŽSTVO

U20

Šibravová Eliška

Škréta Vojtěch

U18

Prokešová Tereza

Janalík Dan

Dvorská Karolína

Gašek Matouš

Kostková Alena

Pávek Matyáš

Půbalová Nela

Vohlídal Šimon

 

U16

Hellmich Jonáš

Střelečková Martina

Štencl Ondřej

Valoušek Matěj

 

U15

Dušková Kateřina

Šírová Anna

Jungwirth František

Habán Oliver