Tréninková skupina

předžáci

Tréninková skupina dětí roč. 2012 - 2013

 
 
 
 

Přihláška do oddílu -  www.czech-ski.com/evidence/dokumenty

Pravidelné měsíční příspěvky 450 Kč (tj. 1350 Kč za 3 měsíce)

Příspěvky se platí na 3 měsíce dopředu se splatnostmi: 
1. nejdéle do 1. června 2021
 2. nejdéle do 1. srpna 2021
 3. nejdéle do 1. listopadu 2021
 4. nejdéle do 1. února 2022

 

Aktuality předžáci

06.05.2021 11:30
Na sezónu 2021/22 plánujeme tato oddílová soustředění: Léto: 14.-21.8. - Mírová pod Kozákovem Přihlášky na soustředění zde: www.tjdukla.cz/akce/oddilova-soustredeni/ Je omezené místo, přednost...
03.05.2020 23:01
Milí rodiče, zdravíme vás a věříme, že se všichni společně těšíme na plánované zahájení tréninků. Vítáme děti z přípravky a těšíme se na společné zážitky. S předžáky začneme trénovat 11.5., kdy už...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

 Docházka 

Účast / neúčast na tréninku si sami vyplňte, prosím, do přiložené tabulky. Záznam, prosím, vyplňte do 13hod téhož dne - děkujeme!
 

 

 .

 

B - Bedřichov (lyž. stadion), L - Lidové sady, J - Jablonec (lyž. stadion Břízky), P - Peklo (Jos. Důl), D - Dukla, H - Husovka, LK - Lesní koupaliště, V - Vesec, MS - Městský stadion

TRL - tréninkové lyže, ZL - závodní lyže, MTB - horské kolo, KL - kolečkové lyže, B - in-line brusle
Oficiální trénink začíná a končí na místě uvedeném v tr. plánu.
Z - závod, termínovku najdete na www.lyzovanidetem.cz


PROSÍM, SLEDUJTE PŘÍPADNÉ ZMĚNY DLE POČASÍ

Tabulka pro přihlašování na závody ZIMA 21/22 - prosím o vyplnění vždy nejpozději do čtvrtka, který předchází závodu do 18hod
 

 

      ŘÍJEN 2021
Datum Den Čas a místo Činnost,
1.10.2021 16:00 - 17:30
Lesní koupaliště
ABC,Hry , pohybové cvičení - Zorka a Tomáš
2.10.2021 So Závod Jablonec n.J. Propozice Jablonec: zavody.czech-ski.com/event/details/17012?returnUrl=%2Fevent%2Flist%3Ffilter.departmentid%3D3
3.10.2021 Ne Závod Lomnice n.P. nebo Tanvald Propozice Lomnice: zavody.czech-ski.com/event/details/17013?returnUrl=%2Fevent%2Flist%3Ffilter.departmentid%3D3
Propozice Tanvald: zavody.czech-ski.com/event/details/17030?returnUrl=%2Fevent%2Flist%3Ffilter.departmentid%3D3
4.10.2021 Po 16:00 - 17:30
Vesec
Kolečkové brusle - Tomáš a Zorka
6.10.2021 St 16:00 - 17:30
VESEC
ABC,Hry , pohybové cvičení - Romana
8.10.2021 16:00 - 17:30
VESEC
ABC,Hry , pohybové cvičení - Tomáš a Zorka
9.10.2021 So Závod Liberec - Vesec Propozice Vesec: zavody.czech-ski.com/event/details/17034?returnUrl=%2Fevent%2Flist%3Ffilter.departmentid%3D3
11.10.2021 Po 16:00 - 17:30
Vesec
Kolečkové brusle - Tomáš a Zorka
13.10.2021 St 16:00 - 17:30
Lesní koupaliště
ABC,Hry , pohybové cvičení - Romana
15.10.2021 16:00 - 17:30
Lesní koupaliště
ABC,Hry , pohybové cvičení - Tomáš a Zorka
16.10.2021 So Závod Bedřichov Propozice Bedřichov: zavody.czech-ski.com/event/details/17037?returnUrl=%2Fevent%2Flist
17.10.2021 Ne Závod Jilemnice Propozice: zavody.czech-ski.com/event/details/17028?returnUrl=%2Fevent%2Flist%3Ffilter.departmentid%3D3
18.10.2021 Po 16:00 - 17:30
Vesec
Kolečkové brusle - Tomáš a Zorka
20.10.2021 St 16:00 - 17:30
Lesní koupaliště
ABC,Hry , pohybové cvičení - Romana
22.10.2021 16:00 - 17:30
Lesní koupaliště
ABC,Hry , pohybové cvičení - Tomáš a Zorka
25.10.2021 Po 16:00 - 17:30 Kolečkové brusle - Tomáš a Zorka
27.10.2021 St 16:00 - 17:30
Lesní koupaliště
ABC,Hry , pohybové cvičení -  Romana
29.10.2021 16:00 - 17:30
Lesní koupaliště
ABC,Hry , pohybové cvičení - Tomáš a Zorka

 

prázdniny

 

Foto album z činnosti oddílu:

Předžáci

trenéři

Tomáš Jakubička

tel: 731 472 359

Romana Kerelová Střelečková 

tel: 602 687384

Zora Honzlová

tel: 777 630 327

 

 

výpomoc rodičů

 

družstvo

Jméno rok VS
Bulířová Adéla 2013 810
Fiala Vojtěch 2013 827
Chocholoušek Jan  2013 841
Jakubičková Karla 2013 805
Jelínek Bruno 2013 803
Kabriel Hugo 2013 802
Kafka Adam 2013 811
Kafková Amálie 2013 815
Komárková Izabela    
Magálová Veronika 2013 814
Mates Jonáš 2013 825
Oppitzová Emma 2013 807
Stanislavová Lara Elia 2013 834
Dumek Ondřej  2012 816
Fischerová Johanna  2012 780
Goldsteinová Ella 2012 804
Heindorfer Eliška 2012 801
Housa Danie 2012 771
Houška Tobiáš 2012 785
Hrouda Vilém 2012 800
Ježek Vincent 2012 725
Maderová Klárka 2012 831
Mandlová Tereza 2012 791
Technik František 2012 798
Blažková Josefína 2011  
Jakubička Antonín 2011 806